«Небесна сотня», увіковічнена у металі та камені

0

Кам’яна брила з тризубом, металеві шина, коктейль Молотова, бруківка, квіти та птахи, що рвуться в небо… Так виглядає пам’ятник героям Небесної сотні, який відкрили 14 лютого у Волочиську біля готелю «Дружба».

Перші роботи зі зведення пам’ятного знаку розпочалися 20 листопада минулого року. Варто відзначити, що все робилося руками простих людей – активістів, підприємців, освітян, медиків, банківських працівників тощо, без залучення бюджетних коштів та зайвого офіціозу. Ковку для пам’ятника виготовили Нестор та Наталія Гуньки.

::__IHACKLOG_REMOTE_IMAGE_AUTODOWN_BLOCK__::0обраний першим заступником голови громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації), «величний і душевний памятник Небесній сотні, народжений ГО Майдан Волочиського району, є прикладом того, як треба вкладати душу і кошти простих людей для увіковічнення людської пам’яті. Без формальних проектів, бюрократії, коштів з бюджету. Руками волочиських майданівців, їх друзів… створено ШЕДЕВР. Символічно, що ще не розійшовся мітинг, як під’їхала молода пара і вклонилась Героям. Життя продовжується».

Також на сторінці ГО Волочиський Майдан у Фейсбуці відзначено: «…ми повинні піклуватися і пам’ятати про сім’ї загиблих. Допомагати їм не тільки після смерті чоловіка, сина, а скажімо, взяти собі за добру традицію, хоча б раз в рік 20 лютого організувати збір коштів для сімей Небесної сотні».

Фоторепортаж з відкриття пам’ятника можна переглянути у фотогалереї на сайті volochisk.info

15 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів