Найкрасивіша школярка Хмельницького мріє стати адвокатом

0

Атмосфера у залі зашкалює. Такої кількості шаленої молоді тут ще не було. Школярі у піднесеному настрої, вони співають та вигукують імена своїх фавориток. Група підтримки в учасниць конкурсу зібралась чимала.

Конкурс розпочали із дефіле. Учасниці в українських національних вбраннях пройшлись сценою під шалені оплески вболівальників та усіх присутніх. Образ кожної дівчини тут особливий та підкреслює їх жіночність та індивідуальність.

Кожне вбрання красунь було особливим

Познайомитись із глядачами та проявити себе школярки мали можливість під час конкурсу «Візитка». Спеціально для цього кожна з дівчат підготувала невеличкий відеоролик про своє життя, вподобання та хобі.

Учасниця під номером 8 Зоряна Вінскевич у конкурсі “Візитка”

Учасниця №9 Діана Бережна з відеороликом у конкурсі “Візитка”

Захоплення дівчат різноманітні. Хтось не уявляє свого життя без танців, для когось театр – усе життя. Дехто із красунь обожнює декламувати вірші, а хтось вже встиг проявити себе як модель.

Саме конкурс «Родзинка» дозволив красуням звернути на себе увагу та зацікавити публіку, зокрема і журі конкурсу.

Варто відзначити, що боротьба талантів була запеклою. Кожна з дівчат мала що показати глядачам та зарекомендувала цим себе якнайкраще. Слід зауважити, що популярнішою «родзинкою» учасниць був танок. Наприклад, 15-річна Олександра Кравець, яка представляла  СЗОШ № 25 імені Івана Огієнка, виконувала східний танець, чим викликала масу позитивних емоцій та овацій у присутніх. Ще одна учасниця Ольга Ковальчук, із приватної школи «Гармонія» танцювала запальні народні танці.

Войовнича учасниця під номером 1 Олександра Літніцька

Конкурсантка виконує пісню свої улюбленої групи – “Океана Ельзи”

Третім за рахунком завданням для учасниць було розказати вірш чи уривок в образі героїні того чи іншого українського твору. Дівчата майстерно перевтілювались: у Мавку із «Лісової пісні» Лесі Українки,  Проню Прокопівну із славнозвісної п’єси «За двома зайцями» Михайла Старицького, Марусі Чурай із однойменного роману Ліни Костенко або ж у драматичному образі України.

Завершувало конкурс дефіле у шкільних вбраннях. Красуні у шкільній формі та бантиках дарували присутнім зі сцени свої посмішки.

Після тривалого обговорення журі таки визначили переможниць. Красунь оцінювали за п’ятибальною шкалою.

Титул  Miss school – 2015» здобула 13-річна Зоряна Вінскевич. Дівчина навчається у 8-Д класі Хмельницького ліцею №17. Емоцій школярка не приховує, адже у перемозі вона не була впевнена до останнього. Красуня виступала на конкурсі під номером 8. Про себе дівчина розповідає сором’язливо.

– Я вважаю себе творчою людиною. Я дуже люблю співати, ходжу на вокал та займаюсь хореографією, – розповідає школярка. – Взагалі, музика – це моє життя. Однак, планую стати адвокатом. Але хто зна, можливо в майбутньому доля складеться по-іншому

Учениця ліцею №17 Зоряна Вінскевич цьогоріч стала кращою

Першою віце-міс стала учениця СЗОШ №22 імені Олега Ольжича Анна Вознюк. Учасниця радіє і каже, що не вірила до кінця у свою перемогу.

– Відверто кажучи, не очікувала такого результату. Коли вже оголошували всіх дівчат, я бачила, що учасниць стає все менше і менше. Коли вже залишилось нас двоє, тут я зрозуміла, що або міс або перша віце-міс, – ділиться враженнями конкурсантка.

Про плани на майбутнє дівчина каже, що мріє стати архітектором.

– Я стараюсь розвиватись. Вже закінчила художню школу, також займалась кілька років танцями, а зараз вчуся грати на гітарі.

Учасниця Анна Вознюк радіє з неочікуваного титулу «І Віце-Miss school – 2015»

Звання другої віце-міс «Miss school – 2015» отримала 15-річна Юлія Попик. Дівчина навчається у приватній школі «Гармонія» та планує пов’язати своє життя із танцями

– Дуже хочу присвятити своє життя хореографії, хочу танцювати і бути артисткою ансамблю. – Зараз відчуваю ейфорію, – розказує Юля. – Таке буває не так часто у житті й такі моменти потрібно цінувати. А ще цінувати людей, які тебе підтримують, – каже дівчина.

У трійку лідерів потрапила Юлія Попик. Дівчина отримала звання «ІІ Віце-Miss school – 2015»

Журі намагалось зробити так, аби з жодна з учасниць, котра не увійшла до переможної трійки, не засмутилась. Кожна красуня отримала свій титул: «Міс посмішка» – Діана Агрестахова, «Міс енергійність» – Анастасія Федорович, «Міс чарівність» – Юлія Пірог. Окрім цього, учасниці були відзначені титулами: «Міс інтелектуальність», нею стала Анна Левшун, «Міс артистичність» отримала Ольга Ковальчук, «Міс глядацьких симпатій» стала Олександра Ліпніцька. Також журі нагородили «Міс мовна школа Flash», якою стала Ліана Польовик, «Міс Насолода» – Діана Бережна, а «Міс фото» отримала конкурсантка Олександра Кравець.

Читайте також

Лютий 28, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів