Начальникам райвідділів МВС дали сто днів “щоб проявили себе на посаді”

0

Кандидатів на начальників 12 районних та 2 міських начальники управлінь МВС обговорювали з громадою міст та райцентрів. Запитання до своїх майбутніх головних міліціянтів мали можливість поставити представники: Волочиського, Городоцького, Деражнянського, Ізяславського, Кам‘янець-Подільського, Летичівського, Славутського, Старокостянтинівського, Старосинявського, Хмельницького, Чемеровецького, Шепетівського та Ярмолинецького районів, а також Камянець-Подільського та Хмельницького міських відділень.

Начальник Хмельницького обласного УМВС Микола Семенишин заявив, що він особисто несе персональну відповідальність за “чотиритисячне міліцейське військо” і що посади в міліції “не купуються і не приватизовуються”. Міліція, мовляв, повинна служити людям і працювати для людей.
Усім претендентам на керівні посади дали темрмін у сто днів, щоб ті могли показати роботу. Після цього, за повідомленням прес-служби УМВС, під час ще одних громадських слухань, посадовці відзвітують про досягнення, а громада прийматиме рішення про те, чи достойні вони бути призначеними керівниками на постійній основі.  

6 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів