На Ярмолинеччині охороняти правопорядок міліціонерам допомагає громадськість

0

До патрулювання міста активісти раніше долучалися тільки у вихідні та святкові дні, але впродовж останніх кількох місяців вони виходять на охорону громадського порядку разом з працівниками Ярмолинецького райвідділу міліції щовечора.

За інформацією прес-служби обласного управління міліції, громадське формування “Титан” створено в Ярмолинцях ще 10 років тому. За цей час його члени здобули серед місцевого населення повагу та авторитет. До складу входять підприємці, державні службовці, пенсіонери.

“Можна досягти значних успіхів у боротьбі зі злочинністю, якщо об’єднати усіх разом навколо спільної мети: органи місцевого самоврядування, організації, навчальні заклади, правоохоронні органи, небайдужу громадськість, — говорить начальник міліції Ярмолинеччини Олександр Завадський. — Лише разом зуміємо подолати негативні явища, які панують у суспільстві. Так, участь добровольців в охороні громадського порядку дозволяє збільшити кількість патрульних нарядів, що, у свою чергу, робить вулиці селища безпечнішими”.

Самі ж активісти стверджують, що участь у громадському формуванні — це вияв їхньої громадянської позиції. Таким чином вони допомагають не тільки міліції, а й населенню.

30 Березня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів