На вічний спокій у Хмельницький повертається боєць батальйону «Миротворець»

0

У неділю, 25 січня, Хмельницький попрощається із 32-річним бійцем батальйону «Миротворець» Олександром Співачуком. Майор міліції загинув у серпні 2014 року біля Іловайська під час виконання службового обов’язку у зоні проведення антитерористичної операції.

«Олександр Співачук – достойний син України і свого батька, народного депутата України четвертого скликання Володимира Співачука, був палким патріотом і безстрашним чоловіком, який у цей важкий для всіх нас час віддав своє молоде життя за єдину та незалежну Українську державу. Вічна і світла пам’ять про Олександра назавжди залишиться в наших серцях», – йдеться на сайті Хмельницької міської ради.

Олександра Співачука відшукали на Краснопільському кладовищі міста Дніпропетровська, де він був похований як невідомий захисник України. У неділю, 25 січня, бійця батальйону «Миротворець» перепоховають у секторі почесних поховань кладовища у мікрорайоні Ракове у Хмельницькому.

Майор міліції Олександр Співачук працював слідчим в управлінні МВС України у Хмельницькій області. З початку проведення антитерористичної операції записався добровольцем у батальйон «Миротворець». У полеглого правоохоронця залишилися дружина та донька.

Прощання із Олександром Співачуком проходитиме з 9:00 до 12:00 у холі приміщення обласного управління міліції за адресою: м. Хмельницький, вулиця Зарічанська, 7.

24 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів