На Хмельниччині за хабарництво ув’язнили керуючу справами райради

0

Апеляційний суд Хмельницької області скасував вирок міськрайонного суду щодо колишньої керуючої справами однієї з районних рад, яку звільнили від відбування покарання з випробувальним терміном у три роки.

Прокуратура не погодилась із неправильним застосуванням судом першої інстанції кримінального закону та невідповідністю призначеного покарання тяжкості злочину і особі засудженої, внаслідок м’якості.

«Державним обвинувачем у суді доведено, що засуджена у червні 2011 року сприяла своїй близькі родичці – колишній голові райдержадміністрації – в організації одержання 30 000 доларів США хабара від громадянина за передачу йому у власність двох земельних ділянок. Половину з цієї суми очільниця РДА отримала за пособництва керуючої справами районної ради», – повідомляє прокуратура Хмельницької області.

Відтак, згідно з вироком апеляційного суду області, за пособництво в одержанні хабара в особливо великому розмірі керуючу справами засудили до чотирьох років позбавлення волі, а також її позбавлено 9 рангу та 5 категорії державного службовця.

14 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів