На Хмельниччині водії зможуть платити штраф пластиковою карткою відразу на дорозі

0

Аби зробити оплату штрафів за порушення правил дорожнього руху простішою, інспектори ДАІ Хмельницької області використовуватимуть особливі платіжні термінали. Водії матимуть можливість сплатити штраф прямо на дорозі за допомогою банківської картки і зберегти час на похід у банк. Наразі хмельницьким даішникам видали два термінали, ефективність роботи яких ті вже перевірили. Таке ноу-хау проводиться на території всієї України.

“Майже всі зараз мають пластикові банківські картки, тому, щоб не стояти у чергах при оплаті штрафу, ними можна скористатися відразу на місці порушення. Вже маємо два і ще замовимо 153 термінали на область, щоб були на кожному посту. Термінал видає два чеки, один з яких забирає порушник, інший долучатимуть до протоколу. Штраф відразу потрапить на казначейство і водій не буде боржником. Проте така оплата не стосується порушень, які розглядаються у суді”, – каже виконувач обов’язків начальника обласного Управління ДАІ Віталій Кваша.

За його словами, позитив такого нововведення також у тому, що інспектор, який зафіксував порушення правил дорожнього руху, не матиме справ із готівкою, адже термінали розраховані лише на пластикові картки.

Як розповідає інспектор відділу організаційної роботи обласного Управління ДАІ Михайло Полагів, один із терміналів зараз у смт. Війтівці, інший – у Кам’янці-Подільському. Отримали даішники їх близько десяти днів тому, та вже здійснили 15 операцій.

“Це звичайний термінал, як у супермаркетах, сплатити штраф можна за допомогою картки “MasterCard” або “Visa”. Розрахуватись можна і карткою родича, головне – знати пароль. Інспектор на місці порушення вводить суму у гривнях, серію і номер протоколу. Потім має бути підтвердження і чеки”, – пояснює Михайло Полагів.

Водій авто може обирати, чи сплачувати штраф за звичною схемою впродовж 15-ти днів у банківській установі, чи скористатись новою послугою.

21 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів