На Хмельниччині відкриють центри з надання безоплатної правової допомоги

0

На Хмельниччині до кінця травня функціонуватиме чотири місцевих центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Із 1 липня такі послуги надаватимуться всім, хто має на це право за законом, враховуючи адміністративні та цивільні справи (раніше це були тільки кримінальні провадження). Як зазначають у територіальному управлінні юстиції, загалом в Україні діятиме більше сотні таких центрів, чотири з яких на Хмельниччині: у Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові, Шепетівці й обласному центрі.

«Держава за свій кошт з моменту затримання надає безоплатну допомогу у кримінальних провадженнях. З 1 липня, відповідно до наказу Міністерства юстиції, в кожній області будуть діяти центри з надання безоплатної вторинної допомоги у цивільних справах. Тобто, це не просто буде консультація, а захист від обвинувачення, складання документів процесуального характеру, представлення у суді», – розповіла перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Неля Продан.

За її словами, така допомога надаватиметься лише окремим категоріям громадян: інвалідам, дітям-сиротам, біженцям, малозабезпеченим тощо.

Окрім того, з 25 березня по 9 квітня цього року в області проводитиметься сьомий конкурс із відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги.

20 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів