На Хмельниччині відбувся футзальний турнір пам'яті загиблих міліціонерів (фото)

0

Уже 15 років поспіль Кам’янець-Подільський приймає фінал змагань з футзалу, присвячених пам’яті загиблих УБОЗівців.

Турнір проводиться в пам’ять про майора міліції Миколу Фошина та сержанта Володимира Мельника, працівників відділу по боротьбі з організованою злочинністю Кам’янець-Подільського міського відділу внутрішніх справ, які у травні 1997 року загинули під час затримання особливо небезпечних злочинців.

Фіналу передували зональні змагання, переможцями яких цього року стали футзальні команди Шепетівського міськвідділу міліції, Хмельницького МВ УМВС та Кам’янець-Подільського райвідділу внутрішніх справ.

У напруженій боротьбі кубок Хмельницької області з футзалу серед працівників міліції здобули футзалісти Кам’янець-Поділського райвідділу. У зустрічі за 1-е місце вони перемогли колег із Шепетівки з переконливим рахунком 9:4.