На Хмельниччині підприємство “заробило” на ліках 100 тисяч гривень

0

Одне з підприємств України в період з квітня по серпень 2012 року та з квітня по травень 2014 року на виконання відповідних договорів постачало до Хмельницької обласної клінічної лікарні медикаменти за ціною, яка згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України перевищує зареєстровану оптово-відпускну ціну.

“Таким чином, в результаті постачання медикаментів за завищеними цінами Хмельницькій обласній клінічній лікарні та бюджету області спричинено збитків на загальну суму понад 100 тисяч гривень, – повідомляє прес-служба обласного УМВС України. – Наразі слідство триває. Підозрюваним загрожує обмеження волі до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 191 “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем” Кримінального кодексу України.

Читайте також

Березень 2, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів