МВС: на Хмельниччині проти 11 “ухилянтів” від мобілізації завели справи

0

Правоохоронні органи уже відкрили понад 1,3 тисячі кримінальних проваджень за ухилення від проходження військової служби. Про це повідомив перший заступник міністра оборони України Іван Руснак, – передає “Укрінформ”.

“Відкрито на сьогоднішній день 1336 кримінальних проваджень проти 7472 військовозобов’язаних за злочини, пов’язані з ухиленням від проходження військової служби”, – сказав Іван Руснак.

Тим часом, на Хмельниччині за повідомленнями військових прокурорів було відкрито лише 11 кримінальних проваджень — усі відповідно до статті 336 Кримінального кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією). Щодо восьми підозрюваних справи закрили через відсутність складу кримінального правопорушення.

А от троє військовозобов’язаних таки постали перед судом. Так, мешканцю Ямполя Білогірського району присудили ув’язнення терміном на два з половиною роки з випробувальним терміном у два роки. Військовозобов’язаного із села Ластівці Кам’янець-Подільського району покарали трьома роками позбавлення років з випробувальним терміном у два роки. Щодо третього підозрюваного у порушенні статті 336 Кримінального кодексу України триває судовий розгляд провадження.

Разом з тим, як розповіли в обласному управлінні МВС України у Хмельницькій області, на Хмельниччині відкривалися кримінальні провадження лише за ухилення від мобілізації (стаття 336 Кримінального кодексу України), фактів уникнення призову на строкову військову службу (стаття 335 Кримінального кодексу України) та військового обліку або спеціальних зборів (стаття 337 Кримінального кодексу України) не зафіксовано.

4 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів