Міліція шукає шахрая, якому 30-річна хмельничанка віддала майже 2 мільйона гривень

0

Хмельничанка  позичила велику суму в національній валюті та хотіла обміняти її за вигідним курсом на долари.

– Здійснити таку операцію у банках та «обмінниках» було нереально.Тоді жінка вирішила шукати інші шляхи для вирішення своєї проблеми, – каже речник Хмельницького міського відділу міліції Катерина Терещенко.

Жінка вона познайомилася з чоловіком, який представився керівником відділу одного із банків Хмельницького. Декілька разів він допомагав їй обміняти гривні, але не більше, ніж на 5 тисяч доларів. А нещодавно вона наважилась провернути грандіозну операцію і вирішила за раз купити 100 тисяч «зелених».

– Шахрай повідомив, що за такою сумою коштів потрібно їхати у Вінницю. На власному авто потерпілої вони приїхали до сусіднього обласного центру, де переклали гроші в інкасаторські сумки, після чого жінка залишилась чекати, а псевдобанкір пішов у напрямку одного з банків, – каже Катерина Терещенко. -За її словами, через п’ять хвилин чоловік повернувся та повідомив, що гроші можна буде забрати завтра. Прибувши до Хмельницького, вони домовилися про зустріч та спільну поїздку на ранок наступного дня.

Вранці на мобільний телефон жінки надійшло смс-повідомлення з ім’ям та номером телефону працівника банку у Вінниці, який має передати їй гроші. Потерпіла поїхала туди сама. Прибувши до банку, вона почала телефонувати на вказаний номер, але постійно було зайнято. Тоді жінка наважилась зайти у відділення та спитати, де його знайти. Але, як виявилося, такого працівника в банку ніхто не знає, а псевдокерівник Хмельницького відділення банку свій телефон вимкнув.

Після описаних подій жінка звернулася із письмовою заявою до Хмельницького міськвідділу міліції. Наразі правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Проводяться оперативні заходи по встановленню особи зловмисника.

22 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів