Майже 300 курсантів-прикордонників із Хмельницького отримали перші офіцерські погони

0

::__IHACKLOG_REMOTE_IMAGE_AUTODOWN_BLOCK__::0

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького  в 23 раз відсвяткувала випуск офіцерів-прикордонників.  Через проведення Антитерористичної операції  урочисті події   провели на території навчального закладу, а не як завжди на центральному майдані Хмельницького.  Нагадаємо, що минулого року дипломи прикордонникам також вручали на плацу академії через трагічні події під час Революції Гідності.  Цього року академію   закінчили 64 магістри, 25 спеціалістів та 194 бакалаври.  Молоді офіцери вже завтра будуть стояти на захисті інтересів України, охороняти кордон, протидіяти організованій злочинності, контрабанді. Випускники мають не лише теоретичні знання, деякі з них встигли пройти  бойову підготовку на адміністративному кордоні з Кримом та на сході України.

– Ми виконали свій обов’язок перед державою, підготувавши надійне поповнення для органів охорони державного кордону. Ми навчили і загартували їх до самостійної діяльності на кордоні на захист нашої незалежної України, – каже тимчасово виконуючий обов’язки ректора  Національної академії  Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького   Олег Шинкарук.

Під час урочистої ходи  молоді офіцери підкидали у повітря жмені монет,  до яких одразу кидались охочі підзаробити, серед яких були як діти, так і дорослі.

Випускники хмельницької академії успішно проходять службу у підрозділах та частинах Державної прикордонної служби України, внутрішніх військах та гідно несуть звання офіцера. Саме вони забезпечують безпеку України.

Навчальний заклад має 5 факультетів, центр підвищення кваліфікації персоналу, ад’юнктуру, докторантуру, 26 кафедр.

Читайте також

Березень 2, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів