Квартири у Хмельницькому грабують вдень, а шахраї виманюють гроші, обіцяючи врятувати близьких

0

Через складну соціально-економічну ситуацію в країні, грабежі, розбої та крадіжки становлять майже 72% від всіх скоєних злочинів, повідомляє Хмельницький міський відділ МВС. Найбільше в Хмельницькому у 2014 році зробили крадіжок – 1911, проте розкрито менше півсотні. Як зазначають у міському відділі міліції, більшість таких злочинів вчинені на території установ і підприємств, які не охороняються. Значна частина майна залишалася потерпілими в легкодоступних місцях, робочих кабінетах, навчальних і розважальних закладах, магазинах, кафе. Не обійшлося без квартирних крадіжок. За дванадцять місяців їх було скоєно більше півтори сотні, а розкрито лише 23. Крали, як правило, у будні в денний час, коли вдома нікого не було.
За 2014 рік у Хмельницькому було здійснено 11 розбійних нападів і 167 грабежів, з яких на сотню злочинів ще не встановлені особи. За повідомленням Хмельницького МВ МВС, майже вдвічі більше, порівняно з 2013 роком, було скоєно шахрайств. З чотирьох сотень, 60 особам повідомлено про підозру. З’явилися нові види шахрайств. Тепер зловмисники виманюють у потерпілих персональні дані їхніх банківських карток. Також частими стали випадки, коли шахраї під приводом купівлі-продажу товарів через Інтернет чи звільнення близьких від відповідальності, спонукають самостійно потерпілих переказувати гроші.
Протягом минулого року у місті було скоєно 5 вбивств, всі вони були розкриті. Основними причинами їх скоєння були сімейно-побутові конфлікти і ревнощі. Вчинення серійних вбивств не зареєстровано у місті.
На чверть зменшилася кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.
Злочини у сфері економіки в Хмельницькому завдали збитків у сумі близько 1 млн. 270 тис. гривень. З них близько 1 млн. 100 тисяч відшкодовано, на 140 тисяч накладено арешт.
Загалом кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень в Хмельницькому в розрахунку на 10 тисяч населення становить 127 злочинів, тяжких і особливо тяжких – 30.

9 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів