Кошти на Меджибізький палац депутати таки виділили

0

Обговорюючи проблеми заповідника «Межибіж» на позачерговій 29-ій сесії обласної ради, депутати розглядали різні варіанти та можливості віднайти необхідні кошти. Спочатку Іван Гладуняк запропонував використати для виготовлення документації 335 тисяч гривень, «зекономлених» за рахунок скасування позачергових виборів у Старокостянтинові. Його підтримав Віталій Олуйко, додавши, що гроші, яких не вистачає, можна взяти з резервного фонду.

Проти такого ріщення виступив Олег Хавронюк, відзначивши, що «проблема у Меджибожі дійсно існує, але вона потребує значно більших коштів, і до неї слід підійти більш фахово». Натомість Олег Володимирович запропонував пустити ці гроші на вирішення проблеми з підвезенням хворих, які потребують гемодіалізу, мешкають у різних районах і не мають достатньо фінансів на те, щоб самостійно діставатися лікарських закладів.

Дискусія на тему, що важливіше, реставрація замку чи хворі, точилася довго і гаряче. Зрештою, коли тут же, на сесії, озвучили цифру у майже п’ять мільйонів гривень (щоб довозити 200 хворих з усієї області до лікарень), стало зрозуміло, що 335 тисяч — крапля у морі.

І лише після того, як була озвучена інформація, що у Кабміні готові виділити близько семи мільйонів гривень на реставрацію заповідника, депутати 56 голосами прийняли рішення про виділення з резервного фонду 380 тисяч на проектно-кошторисну документацію.

23 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів