Кам’янчани у режимі онлайн дізнаватимуться, яку воду п’ють

0

Комунальне підприємство Кам’янця-Подільського “Міськтепловоденергія” планує встановити в центральній частині міста електронне інформаційне табло, на якому будуть відображатися показники води, передбачені державними нормами.

Інформування населення про якість питної води – одна з вимог Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства перед підприємствами, які надають послуги з водопостачання. Наразі Кам’янець-Подільський – одне з перших міст в Україні, яке уже придбало необхідне технічне обладнання.

Екран буде встановлено біля входу в центральний ринок Кам’янця-Подільського, де щодня найбільше людей. Купили його за кошти КП “Міськтепловоденергія”, проте суму не уточнили. За словами генерального директора підприємства Валерія Гордійчука, інформація буде оновлюватися цілодобово, у такому ж режимі, як працює лабораторія з перевірки якості води.

Валерій Гордійчук зауважив, що електронне табло також буде використовуватися як спосіб інформування кам’янчан про аварії на мережах, перебої з постачанням послуг, тарифи тощо. Передавання даних буде синхронізовано з аварійно-диспетчерською службою КП “Міськтепловоденергія”. Очікується, що нове обладнання повноцінно запрацює вже з наступного тижня.

16 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів