Хмельницький таксист врятував бабусю від шахрая

0

Вночі до 77-річної хмельничанки зателефонували невідомі і сказали, що її син знаходиться у відділку міліції, а потім натякнули, що питання можна «вирішити» за 30 тисяч гривень.

“Жінка розповіла, що таких грошей не має, на «чорний» день тримає лише 500 євро. Шахрай погодився і наказав вкласти їх у конверт, обгорнути пакетом та передати водієві служби таксі, який приїде до її будинку”, – розповідає прес-секретар Хмельницького міського відділу міліції Катерина Терещенко.

До будинку бабусі дійсно під’їхав таксист та забрав у старенької пакет з грішми. Шахрай по телефону направив водія до залізничного вокзалу та наказав обміняти євро на гривні і скинути на банківську картку.

“Такі вказівки спантеличили таксиста, він зрозумів, що тут щось “нечисто”. Чоловік відмовився проводити будь-які операції з грішми і сказав, що завезе їх назад бабусі. Точної адреси та й самої жінки таксист не знав, тож передав гроші до Хмельницького міськвідділу міліції, а правоохоронці вже повернули їх потерпілій” – каже Катерина Терещенко.

Як виявилося, син потерпілої вже давно проживає в Ізраїлі, але жінка, намагаючись врятувати сина, була готова віддати останні кошти.

27 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів