Хмельницький «Спортлідера-2» здобуває важливу перемогу в Херсоні

0

Поєдинок для хмельничан видався набагато важчим ніж у першому колі. Тоді «Спортлідер-2» впевнено переграв опонента із рахунком 7:0. Найбільший вклад в успіх зробили гравці основної команди, яких відправили на допомогу дублюючому складу. В першому таймі Дмитро Михайленко вдало відпасував на вільного Олександра Педяша, який забивав уже в пусті ворота. Зрівняти рахунок херсонцям вдалося наприкінці першого тайму завдяки вдалому виконанню 10-метрового удару від Валентина Сопільняка. В другій половині гри хмельничани мали невелику перевагу над суперником. Втілити її зумів той же Олександр Педяш. Чергове асистував йому Дмитро Михайленко. У воротах надійно діяв Богдан Тимощук, неодноразово рятуючи хмельничан від вірного голу.

Свій черговий поєдинок «Спортлідер-2» проведе в п’ятницю 13 лютого. У цей день хмельничани прийматимуть роменський «Рятувальник».