Хмельницький «Спортлідер+» вириває перемогу у Кременчуці

0

Хмельницький «Спортлідер+» здобув чергову перемогу у футзальній Екстра-лізі. Цього разу хмельничани на виїзді обіграли кременчуцький «Лукас».

Попри статус «новачка» господарі поля дали справжній бій більш досвідченому супернику і навіть вели у рахунку з відривом у два голи – 3:1. Особливою активністю у складі «Лукаса» відзначився Валентин Цвілих, який у першому таймі чотири рази результативно закінчував атаки своєї команди.

Разом з тим, «Спортлідер+» не панікував, продовжував гнути свою лінію і не лише відновив паритет, але й пішов на перепочинок будучи попереду – 6:4. У другому таймі глядачі побачили меншу кількість голів, але їх би вистачило й на два матчі. Суперники зберігали інтригу у матчі до самої фінальної сирени, яка зафіксувала перемогу «Спортлідера+» з рахунком 8:7.

Хмельничани продовжують утримувати другу сходинку турнірної таблиці Екстра-ліги. У наступному турі 7 березня «спортлідерці» на власному паркеті прийматимуть криворізький «Приват».

«Лукас» (Кременчуг) – «Спортлідер+» 7:8 (4:6)

Голи: Цвілих 2, 3, 9, 15, 40, Заворотний 24, Кулька 35 – Доманський 2, 19, 40, Педяш 9, Рибак 12, Калуков 14, 20, 36.