Хмельницький «Спортлідер-2» здобуває вольову перемогу

0

Сьогодні, 13 лютого, в Хмельницькому відбувся матч 10-го туру першої футзальної ліги України. «Спортлідер-2» взяв реванш за поразку в першому колі від «Рятувальника» і покращив свої шанси на потрапляння у фінальну четвірку.

По ходу першої половини гри хмельничани поступалися пропустивши уже на першій хвилині. Зрівняти рахунок їм вдалося наприкінці тайму завдяки точному удару Дмитра Михайленка. Пропустивши за шість хвилин до завершення матчу гравцям «Спортлідера-2» вдалося зібратися та вирвати таку потрібну перемогу. Протягом однієї хвилини відзначитися вдалося капітану команди Юрію Малишевському та Дмитру Михайленку, який встановив остаточний рахунок 3:2 на користь “лідерів”.

Ця перемога дала змогу піднятися хмельничанам на другу позицію, яка дає змогу в подальшому поборотися за чемпіонство.