Хмельницький «Спортліде-3» стартував у всеукраїнському фіналі футзальної ліги

0

Хмельницький «Спортлідер-3» провів першу гру у фінальному розіграші Аматорської футзальної ліги України.  Суперником хмельничан булла команда «Эвромода» з Ізмаїла.  «Лідери» успішно провели стартовий відрізок гри і вийшли вперед, забивши тричі. … вдалося вирівняти гру і відповісти трьома точними ударами. Після цього в другому таймі хмельничани за декілька хвилин чотири рази розписалися в воротах суперників і пропустили лише один раз. У підсумку перемога 7:4.

“Спортлідер-3” (Хмельницький) – “Євромода” (Ізмаїл) – 7:4 (Філь-2, Роговський-2,Колеснков-2, Глас)

В наступному матчі «Спортлідер-3» зіграє проти «Титана» з Вільногорська. Початок матчу 27 березня. о 18:00. Слідкуйте за результатами на «ВСІМ».