Хмельницький «Новатор»: вище голови стрибнути не вдалося

0

Ось і завершився волейбольний сезон для хмельницького «Новатора» у Вищій лізі України. Хмельничан, як і у першому турі «Фіналу чотирьох», так і другому записали до свого активу лише по одному очку. Результатом такого виступу стало четверте місце за підсумками першості.
Перед другим туром боротьби за 1 – 4 місця, який проходив у Дніпропетровську, «Новатор» мав шанси на вихід до Суперліги чи хоча би потрапити до трійки призерів, але, на жаль, суперники подолян виявилися більш «зубатими».
Лише у львівської команди «Барком-Кажани-2» «новаторці» зуміли відібрати одне очко, мінімально програвши – 2:3. А от харківський «Локо-Експрес» та дніпропетровський «Дніпро» без особливих труднощів взяли гору над хмельничанами з однаковим рахунком 3:0.
Таким чином, за підсумками двох турів «Фіналу чотирьох» «Новатор» набрав лише два очки та фінішував четвертим. Переміг же у Вищій лізі України «Дніпро» (15 очок), «Барком-Кажани-2» – другі (10 очок), а «Локо-Експрес» – третій (9 очок).