Хмельницький конкурс краси “Miss school – 2015”: битва інтелектів і краси

0

Конкурс проводиться у три етапи. Перший, відбірковий тур тривав з 1 грудня 2014 року по 20 січня 2015. Навчальні заклади самостійно проводили цей етап, організовуючи власні конкурси краси. Їхні переможниці перейшли до наступного туру – кастингу-співбесіди, який відбувався протягом 2-7 лютого 2015 року. Хоча у першому етапі взяли участь близько 70% хмельницьких шкіл, у другому турі багато претенденток, за словами організаторів, відмовилися від конкурсу через важку конкурсну програму. До завершального етапу, фіналу пройшли 12 дівчат.

“Головна мета цьогорічного конкурсу – звернути увагу молоді на українську творчість, – розповідає директор Будинку культури і організатор конкурсу Сергій Щербанюк. – Ми прагнемо виховати у них національну свідомість і патріотизм. Тому дівчата будуть представляти себе на конкурсі в традиційних українських костюмах і ділитимуться своїми уявленнями про образи жінок з творів українських письменників.”

Особливістю конкурсу краси серед школярок 2015 року стануть український мотив й інтелектуальність. Головними умовами відбору були фізичне здоров’я, інтелект і творчість.

“Більшість учасниць не вміють правильно дефілювати, однак вони є цікаві, розносторонньо розвинені особистості. Дівчата начитані, талановиті, при цьому щирі та не зіпсовані і це є найважливішим, а дефілювати ми їх швидко навчимо. – розповіла режисер-постановник конкурсу “Miss School” Юлія Ковальчук.”

Цього року серед претендентів на титул “Міс школа” плавчині, танцюристки, театралки і навіть каратистки. Дівчата дуже відповідально поставилися до підготовки у конкурсі.

“Я обрала для конкурсу собі образ Лілеї з вірша Тараса Шевченка, вже придумала як його зіграю. Досить цікаве завдання, адже є можливість креативно підійти до його виконання, – поділилася учениця школи №16 Ліана Польовик .

Фінал конкурсу “Miss School – 2015” відбудеться 26 лютого о 18.30 у міському Будинку культури (Проскурівська, 43).

До речі, інтернет-голосування відбудеться на сайті Газети Є. Розпочнеться воно за кілька днів.

Дарія ПАСТЕРНАК.

11 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів