Хмельницьку районну лікарню депутати залишили без керівника

0

Свої кандидатури на посаду головного лікаря Хмельницької центральної районної лікарні висунуло дев’ять медиків. Лише трьох кандидатів підтримала кваліфікаційна комісія. Депутати районної ради вирішили 37 питання порядку денного 27-ї сесії про призначення керівника лікарні зробити третім, до того ж, проголосували не враховувати рішення цієї комісії та все ж таки обирати з дев’яти зареєстрованих. Зрештою, районна лікарня залишилась без керівника. Не допомогло навіть таємне голосування.

«Я за чесне виявлення думки кожного з депутатів. Проте не можу зрозуміти, чому медична комісія одних підтримала, а інших – ні. Навіть не пояснили, чому ми не підходимо, нас не запрошували на засідання комісії», – зазначив претендент на посаду головного лікаря ЦРЛ, заступник головного лікаря Хмельницької міської дитячої лікарні Іван Гуцул.

Депутати вирішили голосувати таємно. Щоб не порушувати процедуру, довелося робити вимушену перерву, під час якої майстрували кабінку для голосування, перетворивши сесію на урок трудового навчання.

на 26-й сесії районної ради головного лікаря Хмельницької райлікарні Петра Молдована депутати звинуватили у корупції і підтримці Януковича.

 

8 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів