До Хмельницького прибув перший новий тролейбус

0

Один з двох нових тролейбусів, котрі міська влада закупила замість тих, що згоріли під СБУ, вже прибув до Хмельницького.

Як розповів директор ХКП «Електротранс» Віктор Паламарчук, нові машини придбалипо 2 млн. 246 тис. грн., згідно з тендером, проведеного влітку. Вони надзвичайно сучасні, комфортні і економні. Такі тролейбуси споживають на 30% менше електроенергії, ніж машини старого виробництва. Один з них вже прибув на підприємство. Другого чекають 25 грудня.

Нові тролейбуси вийдуть в перший рейс приблизно 20-25 січня 2015 року. До першого виходу на лінію їх повинні зареєструвати, присвоїти бортові номери, провести регламенті налагоджувальні роботи і навчити водіїв працювати на незнайомому обладнанні тому, що управління цього тролейбуса дещо відрізняється від інших.

Маршрути, на які виїдуть новоприбулі авто, ще не визначені. За словами Віктора Паламарчука, ці тролейбуси працюватимуть на різних маршрутах. Якщо кваліфікація водіїв буде достатньо високою, вони будуть їздити практично на всіх маршрутах міста Хмельницького.

В наступному році ХКП «Електротранс» планує взяти кредит на 50 млн. грн. під 10%-річних, щоб закупити ще одну партію нових тролейбусів. Планували, що це буде 20 машини. Але через зростання курсу долару їх може бути менше.

http://ngp-ua.info/

13 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів