Хмельницькі підприємства зможуть долучитися до підвищення обороноздатності країни

0

Під час робочого візиту на Хмельниччину Президент Петро Порошенко повідомив про наміри щодо збільшення завантаження оборонного комплексу області. За його словами, вже вчора новопризначений губернатор Михайло Загородний зустрівся з цього приводу із заступником Міністра оборони України Юрієм Гусєвим.

“Я дуже уважно стежу за Хмельниччиною і Вінниччиною, вони ж поруч. І мені приємно, що дуже в непростих умовах тут одні з найкращих показників врожайності, хоча в інших областях і кращі чорноземи, – сказав Порошенко. – Але не хлібом єдиним живемо нині. Є оборонні підприємства Кам’янця-Подільського, інші. Зараз мною надані відповідні доручення Михайлові Загородному щодо збільшення навантаження оборонного комплексу”.

Як запевнив Президент, інші підприємства на Хмельниччині також можуть долучатися до підвищення обороноздатності країни. За його словами, державне замовлення буде для усіх підприємств, які мають що запропонувати армії.

“Якщо є що запропонувати — будь ласка, я впевнений, що за прозорої тендерної процедури Збройні сили і інші військові і правоохоронні органи готові до цього. Але якщо мова про те, що дайте гроші, а ми через 20 років доставимо, – це не є справа Збройних Сил”, – зауважив Петро Порошенко.

Читайте також

Березень 7, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів