Хмельницькі фехтувальники здобули три медалі на чемпіонаті України

0

14 квітня у Києві розпочався чемпіонат України з фехтування. У перший день відбулася особиста першість. У змаганнях чоловіків хмельничанин Юрій Бойко лише у фіналі поступився Ягодці Андрію з Одеси – 15:14. Для завоювання медалі хмельничанину Пундику Дмитру не вистачило лише однієї перемоги. У підсумку він зайняв п’яте місце.

Краще виступили жінки. Хмельничанка Аліна Комащук зайняла підсумкове друге місце. У фіналі вона поступилася лідеру української збірної Ользі Харлан – 15:14. Остання у півфінальному поєдинку здолала ще одну спортсменку з Хмельниччини Ольгу Жовнір, яка у підсумку стала третьою. Юній Ірині Щуклі не вистачило однієї перемоги для попадання на п’єдестал пошани. У підсумку вона стала п’ятою.