Хмельницькі даішники відправилися в АТО, аби замінити там своїх колег

0

12 добровольців із усієї Хмельницької області поїхали на Схід. Там вони змінять своїх колег, які вже місяць перебувають в зоні АТО. Ще 4 бійців приєднається до них уже на місці несення служби. Поки що правоохоронці  не знають, де саме пильнуватимуть за порядком.Провести їх прийшло чимало колег. Рідні та близькі із тривогою дивилися, як інспекторам давали останні вказівки перед відправкою.– Усі наші добровольці повністю забезпечені всім необхідним, тому я впевнений, що ми скоро будемо зустрічати їх живими та здоровими. Рідним хочу подякувати за розуміння та підтримку і за те, що вони прийшли сьогодні підтримати і провести наших хлопців, – говорить начальник УМВС в Хмельницькій області Микола Семенишин.Начальник відділення ДАІ Ярмолинецького району Петро Драган, як і більшість добровольців, вперше їде в зону АТО. Він говорить, що це є його обов’язком, оскільки він приймав військову присягу. Провести його прийшла дружина Світлана, яка уже переживає за свого чоловіка.Начальник управління ДАІ Камянець-Подільського району Володимир Княгинецький теж вперше їде у таке далеке відрядження. Там від відсвяткує свій день народження. 23 квітня йому виповниться 46 років. Вдома його чекатимуть дружина та двоє синів.

– Нас забезпечили всім необхідним. Видали зброю, бронежилет та іншу амуніцію. Я вважаю, що всі повинні захищати свою країну, соїх дітей, рідних. Я  вважаю це своїм обов’язком, – розповідає Володимир Княгинський.

Не забули про добровольців і волонтери. Представник громадської організації «Народний вектор» Роман Криштофор приніс бійцям декілька банок сала і сухі борщі. На Великдень він пообіцяв відправити бійцям  паски та цукерки, аби ті змогли відсвяткувати.

31 Березня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів