Хмельниччина: посадовці оборонного підприємства привласнили 200 тисяч гривень

0

Злочинну оборудку посадових осіб підприємства, що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», викрили працівники Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю обласного управління міліції спільно з колегами із відділу спецміліції.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що підозрювані під час виконання державного замовлення на виготовлення військової продукції для потреб Міністерства оборони України змовилися з місцевим підприємцем та придбали у нього два несправних та бувших у використанні токарних верстати, заплативши понад 200 тисяч гривень. Хоча їхня реальна ціна – 26-39 тисяч гривень за кожний, – повідомляють міліціонери.

Крім того, посадовці порушили закону України «Про здійснення державних закупівель»: варіанти конкурсної комісії не розглядалися, а платіж не був узгоджений з «Укроборонпромом».

Наразі міліціонери відкрили кримінальне провадження за частиною четвертою статті 191 – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Покарання — ув’язнення терміном до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також

Лютий 26, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів