Хмельничанка здобула четверте місце на третьому етапі Кубку світу з лижної акробатики

0

Українська фристайлістка Ольга Полюк посіла четверте місце у третьому етапі КС-14/15 Кубку світу з лижної акробатики, який пройшов на американському лижному курорті Дір Веллі, стала лідером жіночої збірної України.
Як повідомляють у міській раді, лижна акробатка з Хмельницького пропустила вперед двох американок – Ешлі Колдвелл і Кайлі Маккіннон, а також китаянку Шень Ксяоксю. Крім Полюк, у фінальну дюжину ТОР-12 вийшли ще дві українки – Надія Мохнацька фінішувала дев’ятою, а Анастасія Новосад стала одинадцятою.
Серед чоловіків української команди Олександр Абраменко виборов третє місце, програвши лише лідерові загального заліку китайцеві Лі Гуянпу, який здобув третю перемогу на трьох етапах сезону, і американцеві Маку Бохоннону.