Хмельничанам покажуть приголомшливе шоу тіней

0

27 березня в міському Будинку культури відбудеться унікальна вистава театру тіней «Teulis». Актори покажуть хмельничанам театралізовану програму під назвою «Крик душі», яка викликало захоплення у європейців та здобула за тиждень 500 000 переглядів в Інтернеті.

«Teulis» — це цілий живий організм, втілений у грі тіней. А ці тіні, без перебільшення, теж оживають, знаходячи цілком відчутні контури. Актори театру знають, як надати яскравості та «оживити» найтемніші силуети. Вони малюють найнепередбачуваніші та неймовірні образи за допомогою палітри… тіней. У виставі задіяні майстри театрального, циркового та танцювального мистецтва. «Крик душі» — це цілісний в технічному і емоційному плані перфоманс, а не простий набір статичних слайдів. Органічне єднання предметів і силуетів тривалістю майже в 1,5 години. Програма є великою історією про людські стосунки, які відображають позитивне та негативне.

За свою чотирирічну історію колектив театру не раз зривав шквал оплесків в Італії, Туреччини, Росії, Чехії, Словаччини, Фінляндії, Швеції, Польщі. Наприкінці 2012 року «Teulis» вийшов у фінал європейського талант-шоу «Сesko Slovensko má talent 2012» (аналог телепроекту «Україна має талант»).
Довідки за телефоном: 098-321-55-70. Початок: 19.00. Ціна квитків: 100 гривень.  

Читайте також

Березень 11, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів