«Графічні фантазії»: поєднання досвіду та молодості

0

Майже три десятка робіт, виконаних у новаторській графічній техніці, представили на розсуд подолян у виставковій залі музею міста Хмельницького. Їх автори – художник, викладач Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Олександр Лопатін та його учні. «Дивлячись на представлені роботи, дивуєшся фантазії дітей та їхнього викладача, – ділиться враженнями від виставки колега Олександра Лопатіна, художниця Світлана Боярчук. – Хоч виконані вони в одній, досить оригінальній техніці, розкриті – по-різному. Кожна робота – індивідуальна, у кожної – свій настрій. Їх можна довго роздивлятись, фантазувати і знаходити щось нове для себе».
За словами Олександра Лопатіна, техніку, в якій виконані представлені на виставці роботи, він «відкрив» у 2014 році. «В експозиції дев’ять моїх та 18 дитячих робіт, створених впродовж останнього року, – каже Лопатін. – Це – наша перша спільна виставка, наша графічна фантазія. Спочатку це були абстрактні плями, мазки фарбою. Після того, як вони підсохли, діти «вмикали» фантазію – дивились, на що вони схожі й продовжували працювати над роботами вже гелевими ручками».
Художниця Надія Борецька зізнається: не перестає дивуватись багатогранності таланту свого колеги. «Олександр – глибока криниця: і у графіці, і у живописі, і у вітражах, – каже Надія Анатоліївна. – Особливий і він, і його роботи. Пишаюсь ним. Представлені на виставці роботи хочеться довго розглядати – вони дають поштовх асоціаціям, фантазії, наштовхують на роздуми».

 
Побачити експозицію та скласти власне враження про виставку художника Олександра Лопатіна та його учнів «Графічна фантазія» можна у виставковій залі музею історії міста Хмельницького, що за адресою: вулиця Проскурівська, 30 (другий поверх).

Читайте також

Березень 26, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів