Фестиваль середньовічної культури «Форпост» стане лицарським турніром

0

За словами організатора «Форпосту» Костянтина Пархоменка, в умовах війни дійство дещо переформатується: матиме менший масштаб та носитиме більше соціальний і патріотичний характер. Називатиметься оновлений фестиваль «Форпост. Дух воїна».

«Це буде лицарський турнір сімейного типу, розрахований на приїзд гостей цілими сім‘ями з дітьми. Заплановано більше соціальних заходів, наприклад, благодійний аукціон, – розповідає Костянтин. – Музична частина буде не такою потужною, як завжди. Але концерти відбудуться обов‘язково. Можливо, що крім українських гуртів виступатимуть і закордонні, які підтримують Україну. Ми якраз ведемо переговори з музикантами».

Також на гостей чекатимуть традиційні середньовічні розваги, танці та ярмарок.

Порівняно з минулоим роком змінюються дати проведення: замість кінця липня на початок травня. Фестиваль триватиме три дні – з першого по третє травня. Заходи відбуватимуться у фортеці та біля ратуші. Список учасників та програма уточнюється.

Нагадаємо, що фестиваль «Форпост» три роки поспіль відбувся у Кам‘янці-Подільському. У минулому році основні події фестивалю були перенесені на вали (у Нову фортецю). З такою ініціативою виступили працівники Старої фортеці.

10 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів