Добровольці з ДАІ вп’яте вирушили на Схід

0

Для командира взводу з обслуговування стаціонарного посту №3 роти ДПС Сергія Шемчука поїзда на Схід вже четверта. Чоловік каже, що не хвилюється і сподівається, що вже скоро він та його команда повернуться додому.

– Точно не можу сказати, скільки там будемо. Завдання, які нас очікують, нам повідомлять по приїзду, – каже Сергій Шимчук. – Наразі ми забезпечені паливно-мастильними матеріалами. Машини будуть найкращі. Окрім цього, є необхідна форма одягу, озброєння, боєкомплекти та харчі. Маємо також і надійні бронежилети.

Начальник управління ДАІ УМВС у Хмельницькій області, полковник міліції Дмитро Кийов розповідає, що невідомо, які точно завдання чекають працівників служби у зоні АТО.

– Наших колег відправляємо у відрядження вже п’ятий раз. Вони нестимуть службу у Донецькій, Луганській та Харківській областях, – каже Дмитро Кийов. – Однак, які функції виконуватимуть там, – невідомо. Зазвичай задача ставиться на місці.

На виконання свого службового обов’язку виїхали 5 екіпажів Хмельницької обласної Державтоінспекції. До їх складу увійшли 15 працівників з різних куточків області та різних підрозділів ДАІ. Окрім цього, більшість учасників команди мають більше 40 років.

– Немає принципу, за яким ми вибираємо групу, яка буде нести службу на Сході. Це добровольці. Бажаючих їхати було багато, але в нас є старший групи, який вибирав особовий склад. Бажано, щоб це були працівники, які мають більше досвіду, життєвої мудрості та сталі погляди на життя, – пояснює начальник обласного управління ДАІ.

За словами Дмитра Кийова, весь особовий склад, що вирушив в зону конфлікту, знаходяться у повному бойовому екіпіруванні.

З початку проведення АТО на Схід виїжджали вже сотні працівників обласного ДАІ.

Прощаючись, рідні не могли стримувати сльози

::__IHACKLOG_REMOTE_IMAGE_AUTODOWN_BLOCK__::0

::__IHACKLOG_REMOTE_IMAGE_AUTODOWN_BLOCK__::1

Читайте також

Березень 4, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів