Депутат сільради приховала рішення суду, аби не віддавати борги

0

На Старокостянтинівщині секретар однієї з сільських рад приховала від сільського голови постанову суду. Як з’ясували правоохоронці, жінка мала сплатити майже 30 тисяч гривень кредитної заборгованості, проте вирішила не передавати документ керівнику, таким чином уникнувши цього.

“Досудовим розслідуванням, яке здійснював райвідділ міліції, встановлено, що за позовом Старокостянтинівського міжрайонного прокурора в інтересах Хмельницького обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі обвинувачена мала сплатити майже 30 тисяч гривень кредитної заборгованості, – повідомляє прес-служба обласної прокуратури. – На виконання цього рішення до сільради, де вона працює секретарем і є депутатом, надійшла постанова державного виконавця про звернення стягнення на її доходи як боржника. Надалі чиновниця умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою невиконання судового рішення і невиплати заборгованості, не передала цю постанову сільському голові, а приховала її”.

Секретаря обвинувачено в умисному перешкоджанні виконанню рішення та постанови суду, що набрали законної сили, а також в умисному заволодінні та приховуванні офіційного документа шляхом зловживання своїм службовим становищем. Кримінальне провадження з обвинувальним актом за частиною другою статті 382 та частиною першою статті 357 Кримінального кодексу України стосовно службової особи направлено до суду для розгляду по суті. Їй обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

1 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів