Чергова відправка мобілізованих

0

У Чемеровецькому районному військовому комісаріаті відбулася чергова відправка мобілізованих.

Захисників Вітчизни проводжали представники районної влади, духовенство, родичі та друзі, громадськість краю.

Звертаючись до присутніх військовий комісар Володимир Возний повідомив, що мобілізовані впродовж встановлених термінів проходитимуть навчання в спеціальних центрах підготовки та перепідготовки, після цього відбудеться бойове злагодження, що дозволить визначити рівень освоєння навичок, загальної готовності військовослужбовців. Наступне розподілення по військових частинах вже відбуватиметься з урахуванням військових спеціальностей бійців, і після того вони будуть направлятися на виконання бойових завдань.

Виступаючи перед військовослужбовцями голова райдержадміністрації Олександр Стахурський побажав їм з честю нести високе звання захисника Вітчизни, зичив міцного здоров’я, тримати український дух перемоги та повернутися до рідних домівок живими і здоровими.

Настоятель української греко-католицької церкви Василь Демчишин благословив солдатів на захист Вітчизни, побажав Божого благословення і подарував духовні обереги.

Варто зауважити, що вперше за час проведення у Чемеровецькому районі часткової мобілізації захищати територіальну цілісність України вирішила представниця прекрасної половини людства – чемерівчанка Інна Олійник, яка добровільно вступила до лав Збройних сил нашої держави. Приклади таких вчинків ще раз демонструють, що агресія північного сусіда не здолає патріотично налаштований народ України, а тому перемога обов’язково буде за нами.

Читайте також

Березень 12, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів