Благодійний фонд “Патріоти України” збирає гроші на безпілотник і “швидку” для бійців АТО

0

Вже позаду поїздка у зону АТО, куди вкотре вирушали волонтери обласного благодійного фонду “Патріоти України”. Їздили у Піски, що за півтора кілометри від донецького аеропорту, до бійців Добровольчого Українського Корпусу та інших земляків. Ще не встигли побувати вдома, як починають збирати гроші на те, що, як знають не з чуток, вкрай необхідне хлопцям, які зараз захищають українські землі.

“Таких запеклих боїв, як під час цієї поїздки, ми давно не бачили. Частина перекриття другого поверху нового терміналу донецького аеропорту була підірвана сепаратистами і впала. Волонтерам не вистачало медичних автівок, щоб перевозити поранених. Тоді ми зрозуміли: найперше, що маємо привезти наступного разу хлопцям, – це повністю обладнана “швидка”, – розповідає співзасновник благодійного фонду Сергій Кисельов. – У містах і селах на Сході — страшна розруха. Там ще сніг лежить на полях, а сліди від вибухів зяють чорними дірами. Люди кидають своє житло напризволяще і втікають.”

У планах волонтерів вже наступна поїздка. Окрім “швидкої”, активісти хочуть придбати і безпілотник. А ще, як завжди, продукти харчування, теплі речі, щось з обмундирування. Починають збирати кошти. Закликають людей надалі підтримувати військових, і дякують всім свідомим громадянам, які не перестають допомагати.

“Дуже потрібні небайдужі люди, які б змогли виділити роботі у нашому фонді трохи свого часу. Потрібно сидіти в офісі, збирати гроші у скриньки, приймати речі, які приносять. Це не складна робота, але нам катастрофічно не вистачає для цього людей. Тому той, хто вважає себе справжнім патріотом, може довести це на ділі, долучившись до допомоги землякам. Від кожного з нас залежить доля країни, тож потрібно щось робити для її майбутнього”, – додає Сергій Кисельов.

Волонтери кажуть, бойовому духу земляків, які воюють на Cході, можна позаздрити. Підтримують їх і візити людей, які привозять “гуманітарку” звідти, де мир. Якщо ви також хочете долучитися до допомоги учасникам АТО, можете переказати кошти на рахунок обласного благодійного фонду “Патріоти України”:

Укрексімбанк: рахунок №26004017023842

ЄДРПОУ 39432655, МФО 315609.

Адреса фонду “Патріоти України”: м. Хмельницький, вулиця Вайсера 17/2, (приміщення Мінімаркету, третій поверх), кімната 305, телефон: (098)-325-85-95.

23 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів