Благодійному фонду “Патріоти України” потрібні волонтери у Хмельницькому

0

Волонтери обласного благодійного фонду «Патріоти України» знову їздили у Піски, що за півтора кілометри від донецького аеропорту, до земляків, які обороняють українські території. Були також у населених пунктах Водяне і Тоненьке. Бійцям Добровольчого Українського Корпусу і 95-ї аеромобільної бригади передали теплі речі, взуття, продукти харчування.

«З кожною поїздкою ситуація все погіршується. Там ідуть повномасштабні бойові дії, тривають постійні обстріли. Земля аж гуде. Численні втрати з обох сторін. Але перемога за нами, якщо хлопці не боятимуться мобілізації, якщо будуть добровольці. Бо ж коли не зупинимо окупанта там, він незабаром буде і в нашій області. Невідомо, що тоді стане і з нашими домівками», – говорить співорганізатор благодійного фонду «Патріоти України» Сергій Кисельов.

Ночували волонтери під час поїздки в артелеристів, яким залишили все, що було необхідне, взули і одягнули. Зараз готуються до чергової поїздки, збирають гроші на речі, які вкрай потрібні бійцям. Окрім того, активісти плетуть воякам «кікімори».

::__IHACKLOG_REMOTE_IMAGE_AUTODOWN_BLOCK__::0

«Ми дуже вдячні, що відгукнулися небайдужі люди, які придбали на передову «швидку». Зараз автомобіль перебуває на розмитненні та вже незабаром ми передамо його медикам, які перевозять поранених бійців у лікарні», – каже Сергій Кисельов.

::__IHACKLOG_REMOTE_IMAGE_AUTODOWN_BLOCK__::1

«Ми як волонтери не маємо права стріляти. Але можемо, окрім надання гуманітарної допомоги, забирати поранених. У планах – придбати польовий госпіталь, бо возити постраждалих за десятки кілометрів у лікарні – не варіант», – додає чоловік.

Активісти фонду закликають тих, хто вважає себе патріотом, долучитися до допомоги бійцям, проте не лише фінансово. Благодійному фонду потрібні люди для збору коштів, чергування в офісі, роботи на комп’ютері.

Наразі волонтери збирають чергову партію гуманітарного вантажу для бійців. Якщо ви також хочете долучитися до допомоги учасникам АТО, можете переказати кошти на рахунок обласного благодійного фонду «Патріоти України»:

Укрексімбанк: рахунок №26004017023842

ЄДРПОУ 39432655, МФО 315609.

Адреса фонду «Патріоти України»: м. Хмельницький, вулиця Вайсера 17/2, (приміщення Мінімаркету, третій поверх), кімната 305, телефон: (098)-325-85-95.

::__IHACKLOG_REMOTE_IMAGE_AUTODOWN_BLOCK__::2

::__IHACKLOG_REMOTE_IMAGE_AUTODOWN_BLOCK__::3

4 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів