Більше місяця нема інформації про зниклих в зоні АТО військових з Хмельниччини

0

В кінці грудня минулого року  четверо військових  покинули бойові позиції та поїхали  у сусідній населений пункт за посилкою. Як розповідає  їх бойовий побратим Сергій Примачук, хлопці отримали передачу, про що відразу повідомили по телефону. Втім, назад вони не  повернулися.

– У Волноваху завжди їздили гражданською  машиною,а вони випросили ГАЗ, – каже Сергій. –  Їхали четверо, менше не можна було. Як вже потім стало відомо, вони пропустили поворот та вперлися в   блокпост «ДНРівців». Спочатку нам сказали, що машину їхню розстріляли, одиного поранили, а ще одного вбили.  Потім була інформація, що всі живі.

Наразі достовірної інформації про бійців з офіційних джерел немає. Як повідомив «ВСІМ» прес-офіцер регіонального медіа-центру Міноборони України Андрій Агєєв,  місцезнаходження чоловіків досі невідоме.

– У військовій частині їх рахують такими, які не прибули в частину, – каже Андрій Агєєв. –  Як сказав мені заступник командира, їх не вважають полоненими чи зниклими безвісти.

Сергій Примачук  розповідає, що на Донеччині хмельничани служили разом із військовими з Волині та Черкащини.  За час, проведений разом під кулями, чоловіки дуже здружилися. Й навіть зараз, коли деяких з них відпустили у відпустку, солдати підтримують зв’язок по телефону.   За його словами, зниклі військові знаходяться в полоні.

– Ми, прості солдати, швидше, ніж штаб «пробили»  інформацію. Не думаю, що вони втекли чи просто зникли, вони в полоні. За них просили викуп – зброю. Але поки що результатів немає, – каже Сергій. –  Серед них є двоє чоловіків родом із Шепетівського району, ще двоє з інших районів нашої області.

6 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів