12 працівників ДАІ з Хмельниччини відправились на ротацію у зону АТО

0

Сьогодні, 31 березня, група із дванадцяти даішників Хмельниччини вирушила на ротацію у зону проведення антитерористичної операції. В облуправлінні ДАІ запевнили, що правоохоронці повністю забезпечені амуніцією, зброєю, паливно-мастильними матеріалами, продуктами харчування і готові до несення служби. Завдання, які вони будуть виконувати, поставлять уже на місці. Це має бути охорона громадського порядку, а також супровід. Усі 12 чоловіків – добровольці з рядів Державтоінспекції.

“Сьогодні ми проводимо чергову ротацію. У зону проведення АТО вирушають кращі з кращих — це добровольці, які висловили бажання захищати цілісність держави. Бажаємо вам благополучно дістатися до місця дислокації, пильно нести службу, та не забувати, що тут чекають рідні. В добру путь!” – звернувся до працівників ДАІ начальник обласного УМВС України Микола Семенишин.

Працівникам ДАІ керівництво провело інструктаж, даішникам нагадали, що їхня безпека залежить від дотримання наказів та власної обережності. Побажали миру і якнайшвидшого повернення.

“Безпосередні накази отримаємо вже на місці. Та знаємо, що будемо нести службу на блок-постах, супроводжувати військових і вантажі, – каже заступник начальника обласного УДАІ Віталій Кваша. – Перебуваючи у зоні АТО, насамперед, не треба переходити рамки дозволеного і чітко виконуватиме накази.”

“Видали нам зброю, форму, бронежилет. Перевірятимемо транспортні засоби на перевезення зброї, вибухівки, контрабанди. Робитимемо те, чим займається ДАІ, хіба що на знання Правил дорожнього руху, звичайно, не перевірятимемо, – говорить начальник ДАІ Кам’янець-Подільського району Володимир Княгинецький. – Їду вперше, та нічого незвичного, я в міліції відпрацював уже 25 років. Наприкінці квітня у мене день народження, тому свої 46 святкуватиму у зоні АТО.”

Провести добровольців на небезпечне завдання прийшли рідні, друзі та колеги. Начальника відділення ДАІ з обслуговування Новоушицького району Віктора Грібова проводжає уся сім’я: дружина, двоє дітей і племінник.
“На місяць розлучаємося, не хочемо відпускати, але не слухає, другий раз уже їде. Сподіваємося, що вже востаннє, – міркує його дружина Тетяна. – Хочеться, щоб ця поїздка була останньою взагалі в країні, щоб був мир і спокій.”

 

31 Березня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів