top-159210.png

Спортивно-оздоровчий центр “Спарта”

Added by admin

0 reviews

Listed in клуби фітнесу, Краса та здоровя, Спорт, Спортзали, тренажерні зали, Фітнес центри

  • Хмельницький, Завадського, 54
  • 0382-70-54-46
Contact Listing Owner

Contact the Listing Owner

To inquire about this listing, complete the form below to send a message to the listing owner.


При вході в спортивний клуб Спарта є міні бар. Два тренажерних зали Спарти вміщають величезну кількість тренажерів на всі групи м’язів. Але найголовніше обстановка і обслуговування в спортивному клубі і тренажерному залі. Спортивно-оздоровчий центр Спарта відрізняється від інших клубів тим, що сюди приходять займатися не тільки фігурою, але і оздоровленням. Спортивний клуб Спарта пропонує всі умови для підготовки до змагань: тренажерні зали, роздягальню, душ і багато іншого.

Тренери професіонали допоможуть скласти особисто Вам індивідуальні комплекси вправ в тренажерному залі для досягнення поставлених перед собою результатів.

Запрошуємо всіх до нас підкорити свою вершину, приходьте разом з друзями і близькими в тренажерні зали спортивного клубу Спарта. У спортивно-оздоровчому центрі Спарта для кожного відвідувача будь-якої вікової категорії є все необхідне для повноцінного спорту та оздоровлення.

Ми чекаємо Вас чемпіони, не залежно від обраної мети, разом зі спортивним клубом Спарта доб’ємося успіху в будь-якій поставленому завданню, і кожен підкорить свій Олімп у наших тренажерних залах.

Add Your Review

Please login or register to add your review.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів