SEVEN (СЕВЕН) салон інтер’єру та декору

Added by admin

0 reviews

Listed in Будівельна хімія і фурнітура, Будівельні матеріали, Дизайн та оздоблювальні роботи, Ландшафтний дизайн, Матеріали для підлоги, Матраци, Оздоблювальні матеріали, Ремонтно-будівельні роботи, Стеля

  • м. Хмельницький вул. ШЕВЧЕНКО 6
  • салон (068)1199544 ...Дизайнери:097 942 29 91 Діана, 097 501 64 64 Наталья, 063 941 07 94 Ірина,

Про компанію

У кожного є мрія і своє уявлення про щастя. Ми вважаємо що щастя це працювати за покликанням, втілювати Ваші мрії в життя, створюючи дивовижні інтер’єри, якими можна пишатися. Тому, отримавши дизайнерську і архітектурну освіту в 2005 році, ми організували дизайнерське бюро і почали втілювати свої художні ідеї та сміливі фантазії в життя. Зараз ми маємо діючий респектабельний салон, в якому широко представлений різноманітний декор для оформлення інтер’єрів.

Кваліфіковані менеджери салону із задоволенням запропонують Вам декоративні штукатурки вітчизняного та імпортного виробництва. Основні компоненти декоративних покриттів імпортується з Італії, Іспанії, Німеччини та Франції. Також ви зможете придбати різні категорії шпалер та фресок від елітних, з рідкісними принтами, до бюджетних, але красивих варіантів провідних фірм та виробників. Нами сформована команда фахівців декораторів.

Ми постійно проводимо семінари і передаємо свою майстерність і досвід з нанесення наших матеріалів. Саме тому ми так цінуємо кожного клієнта. Можливість зануритись у світ його емоцій, зробити реальністю його заповітні бажання це робота для справжніх майстрів своєї справи. Кожен клієнт стає нам добрим другом. Дорогі наші клієнти не бійтеся сміливих рішень, втілюйте їх у життя і, звичайно ж, мрійте.

Ваші мрії нас надихають!

Add Your Review

Please login or register to add your review.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів