blank_company_top_2583.jpg

Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування

Added by admin

0 reviews

Listed in вентиляція, Системи кондиціонування

  • Хмельницький, вул. Інститутська 3, к. 26
  • 777-543, 097-329-80-39
Contact Listing Owner

Contact the Listing Owner

To inquire about this listing, complete the form below to send a message to the listing owner.


Наші клієнти отримують повний комплекс послуг по створенню комфортних кліматичних умов вдома, в офісі чи на виробництві.

Інформація про послуги

1. Безкоштовна консультація по створенню комфортного клімату в будь-яких приміщеннях!!!

Ви завжди можете звернутись за безкоштовною консультацією щодо ефективних схем вентиляції, підбору кондиціонера та вентиляційного обладнання. За Вашим вибором можна отримати консультацію в менеджера з підбору обладнання, інженера-монтажника, інженера-ремонтника чи кандидата наук – спеціаліста з систем вентиляції та кондиціонування. До речі, дзвінки в небізнес час приймаються із задоволенням.

2. Проектування систем вентиляції та кондиціонування будь-якої складності

Професійно проектуємо усі види систем вентиляції та кондиціонування. Задовільняємо будь-які Ваші вимоги – дешевизна або престижність, зручність чи безшумність і т. д. Якщо у Вас є старі малоефективні системи вентиляції, ми можемо провести їх обстеження і на його основі запропонувати проект реконструкції за мінімальні кошти. При комплексному замовленні вентиляційних робіт надається знижка від 50 до 100% на розробку проекту системи вентиляції.

3. Продаж необхідного Вам обладнання за цінами заводу виробника

Задля вигоди наших клієнтів працюємо напряму з провідними заводами-виробниками України, Росії, Литви, Польщі, Швеції, Італії та ін. Завжди пропонуємо декілька варіантів комплектування і останнє слово у виборі марки обладнання каже замовник. Запитуйте – для всіх клієнтів діє гнучка система знижок.

4. Монтаж, пуско-наладка, регулювання та випробування систем вентиляції

При виконанні монтажу обов’язково проводимо вимірювання і регулювання роботи систем вентиляції для досягнення максимального ефекту. На все поставлене обладнання і виконані роботи надаємо гарантію.

5. Монтаж, сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів

Монтаж кондиціонерів Вам проведуть висококваліфіковані спеціалісти. Наші технології монтажу повністю відповідають світовим стандартам. В приміщеннях, де вже проживають люди, застосовуємо технології чистого монтажу, при яких забруднення кімнат мінімальне. Рекомендуємо як найкращі кондиціонери “Daikin”, “Mitsubishi”, “Fujitsu” та середнього класу “LG”, “Panasonic”, “Toshiba”, “Cooper&Hunter”, “Midea”.

Інформація про нас

Компанія укомплектована висококваліфікованими кадрами з великим досвідом робіт в області вентиляції та кондиціонування. Маємо напрацьований досвід у встановленні систем мікроклімату в торговельних центрах, кафе, барах, ресторанах, готелях, розважальних закладах, боулінг-клубах, спортзалах, тренажерних, басейнах, перукарнях, офісах, квартирах, котеджах та багатьох видах виробничих приміщень.

Працюємо за правилом:

«Наша кваліфікація створює Вам максимальний комфорт за мінімальні гроші»

Add Your Review

Please login or register to add your review.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів