top-157956.png
gallery-157956.jpggallery-157956_0.jpggallery-157956_1.jpggallery-157956_2.jpg

Кафе “Т-Спрінт”

Added by admin

0 reviews

Listed in Відпочинок, дозвілля, Доставка суші і обідів, Кафе і бари, Обслуговування урочистостей, Ресторани, Святкові послуги

Contact Listing Owner

Contact the Listing Owner

To inquire about this listing, complete the form below to send a message to the listing owner.


Наші страви готуються згідно з нормами здорового харчування, збалансованого за кількістю калорій та енергетичної цінності.

В кафе Ви скуштуєте страви домашньої, української та європейської кухні, страви японської та італійської кухні. У нашому меню представлено близько 20-ти видів піци, а також багатий вибір суші, ролів, нігірі, сашимі, японських салатів та інших страв.

В Т-Спринт Кафе представлений великий вибір страв, які рекомендують вживати в їжу дієтологи і фахівці з приготування здорової їжі. Близько 20% страв нашого меню – пісні страви. У приготуванні їжі ми використовуємо тільки свіжі та якісні продукти.

Доставка страв. Страви поміщаються в спеціальну, призначену для транспортування їжі, пластиковий посуд. Замовлення доставляється за адресою в спеціальній термосумці, тому страви зберігають необхідну температуру. У пакеті із замовленням Ви знайдете столові прилади, серветки, спеції, зубочистку. При бажанні блюдо можна не перекладати на тарілку, а їсти прямо з пластикового посуду. Крім того, у разі необхідності, страву можна розігріти в мікрохвильовій печі, не перекладаючи її в інший посуд.

Т-Спрінт це:

– смачна, свіжа і здорова їжа;
– економія часу;
– доступні ціни;
– зручна сучасна упаковка;
– зручний сервіс і відмінне обслуговування

Add Your Review

Please login or register to add your review.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів