top-23400.jpg

Хмельницька торгово-промислова палата

Added by admin

0 reviews

Listed in PR, Виставки, Експертна оцінка, Патентні послуги, Переклади іноземних мов, Рекламні послуги, стандартизація та сертифікація

  • Хмельницький, вул. Подільська, 109/1
  • +38(0382) 78-53-62, +380382 78-53-69
Contact Listing Owner

Contact the Listing Owner

To inquire about this listing, complete the form below to send a message to the listing owner.


На сьогодні Хмельницька ТПП об’єднує понад 290 суб’єктів господарювання різних форм власності, які представляють практично всі галузі економіки Хмельниччини. Головним завданням Хмельницької торгово-промислової палати є створення сприятливих умов для регіонального підприємництва, надання допомоги в налагоджені ділового співробітництва між вітчизняними та закордонними партнерами, розширення ринків збуту товарів та послуг, всебiчне змiцнення мiжнародних промислових,науково- технiчних і торговельних зв’язкiв.

Сьогодні Палата є важливим елементом інтеграції регіону у світову економіку. Авторитет Хмельницької торгово-промислової палати та високий професiоналiзм її працiвникiв визнанi i шануються як в дiлових колах Хмельниччини так і за її межами.

Серед послуг, які надаються Палатою, основними є такі:

видача сертифікатів походження
підтвердження походження українських товарів,
декларування зовнішньоторгівельних операцій,
проведення експертиз,
контроль якості та кількості товарів,
штрихове кодування,
мовні переклади,
реєстрація торгової марки,
навчання та допомога в державних закупівлях,
організація виставок,
третейський суд та ін.
Палата надає довідкову, ділову, юридичну інформацію вітчизняним та закордонним підприємцям, організовує семінари, конференції, виставки в регіоні та за його межами .

Для ефективної допомоги в роботi пiдприємств нашого регiону та здiйснення вагомих крокiв до iнтеграцiї зi свiтовим економiчним спiвтовариством Хмельницька ТПП активно працює i розширює спiвробiтництво з органами виконавчої влади, ТПП України, торговими представництвами, посольствами, підприємствами і організаціями регіону, інформацiйними центрами i пiдприємницькими спiлками далекого та близького зарубiжжя.

Хмельницькою торгово-промисловою палатою укладено Угоди про співробітництво з регіональними торгово-промисловими палатами інших країн, що дозволяє отримувати оперативну інформацію про діяльність підприємств за кордоном, обмінюватись комерційними пропозиціями, розширювати зовнішньоекономічні контакти.

Add Your Review

Please login or register to add your review.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів