DOLCE VITA галерея меблів та декору

Added by admin

0 reviews

Listed in Виготовлення меблів, Встановлення меблів, Дизайн та оздоблювальні роботи, Дизайн текстильний, Дитячі меблі, Меблі для дому, подарунки, Предмети інтер'єру, Сувеніри


Про компанію


Салон меблів «Dolce Vita», запрошує всіх хмельничан та гостей міста відвідати справжній рай елітних європейських меблів та декору. Будьте впевнені, що такого різномаїття якісної продукції, універсальної у своєму роді, Ви не знайдете більше ніде в нашому місті. 

Меблі, декор та аксесуари для Вашого будинку привозять з Бельгії, Італії, Німеччини, Румунії, Малайзії, Польщі, Туреччини і США. Є представники і українських виробників. Зверніть увагу на те, що в нашому салоні меблі розташовані таким чином, що навколо кожної зони – своя атмосфера, завдяки якій, Ви вже можете побачити, що з чим поєднується і, як можна підібрати одну одиницю інтер’єру до іншого. Вас приємно порадує якість нашого товару, оскільки воно повністю виправдовує свою не дешеву ціну. На товар, який купуєте, Ви отримуєте 18 місяців гарантії.

Щодо виробників, то це відомі фірми, такі як: «Dolce Rosa», «ROM», «Trone Grande», «Sia Home Fashion», «Artichoke», «Сalligaris», «Villa Verde», «Rossetto Armobil», « Myway »,« Zijlstra »,« Rare »,« Rambay »,« Теремок »(дитячі меблі). Матраци від «Luchini» забезпечать Вам комфортний сон. Освітлення від «Lucide» і дзеркала від «Bertozzi Cornici» не залишать байдужими цінителів якості і краси. Продукція цих відомих у всьому світі марок, чудово впишеться у Ваш інтер’єр, створить затишок і сприятливу атмосферу.

ЗАВІТАЙТЕ НА НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН  : http://dolceshop.com.ua/Add Your Review

Please login or register to add your review.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів