АМЕЛІЯ флористичний салон і оптовий склад ДОСТАВКА КВІТІВ

Added by admin

0 reviews

Listed in вазони, Доставка квітів, Квіти


Про компанію

Склад – магазин квітів Амелія є лідером з продажу і доставки зрізаних квітів в Хмельницькому. Вже 25 років ми на квітковому ринку України. У великому асортименті у нас свіжі і красиві квіти. Хмельницький і не тільки завжди може розраховувати на нас. А приводів для покупки квітів знайдеться чимало. До того ж у нашої компанії якість сервісу з продажу квітів поставлено на високий рівень. Амелія надає знижки постійним клієнтам і тим , хто купує квіти оптом , що є вигідним і зручним для жителів області.

 

У фірмових магазинах можна купити свіжі квіти , кімнатні рослини , а також замовити їх доставку дорогій вам людині в будь-яку точку світу. Крім того , отримати грамотну консультацію флористів , які здатні перетворити красиві квіти у вишуканий букет.

 

Квіти , які не можуть рости в наших кліматичних умовах ми закуповуємо у відомих світових виробників. До послуг наших клієнтів екзотичні квіти з Еквадору , Ізраїлю , Італії , Колумбії , Туреччини та інших країн , тому купувати квіти оптом у нас вигідно.

Якісні і свіжі квіти можна купити в наших магазинах. Свіжі квіти на будь-який смак вам доставлять за вказаною адресою швидко і вчасно. Той , хто отримає букет , буде довго милуватися його нев’янучою красою.

Add Your Review

Please login or register to add your review.

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів