З початку року подоляни віддали на армію майже 100 мільйонів гривень

0

За даними фіскальної служби, мешканці Хмельниччини перевиконують завдання з військового збору. За січень-липень 2015 року до державного бюджету з доходів подолян надійшло 95,9 мільйона гривень цього платежу.

Фахівці регіонального представництва фіскальної служби відзначають, що з початку впровадження військового збору на зміцнення обороноздатності країни подоляни мобілізували 148,8 мільйона гривень.

Як нагадують податківці, військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Ставка цього податку складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи, які отримують доходи в Україні.

“Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри”, – зазначають у фіскальній службі.

Внесеними законодавчими змінами звільнено від оподаткування військовим збором доходи громадян від операцій з купівлі/продажу валюти та учасників АТО.

Читайте також

Липень 31, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів