Вулицями Хмельницького їздитиме сміттєвоз вартістю понад 1,5 мільйона гривень

0

Вже з наступного тижня спецавтомобіль виїде на лінію. Він розрахований на обслуговування за одну зміну 220 євроконтейнерів. Це вже шостий сміттєвоз, придбаний для комунального підприємства “Спецкомунтранс” за останні кілька років.

“У червні ми провели тендер і вже отримали автомобіль. Придбаний сміттєвоз коштує один мільйон 600 тисяч гривень. Гроші на нього виділили з міського бюджету, – розповідає директор “Спецкомунтрансу” Владислав Кривенчук. – Сміттєвоз автоматизований, він самостійно висипає сміття та пресує його. Також він значно економніший. Розхід пального на сто кілометрів становить лише 18 літрів, у той час як інші спецавтомобілі використовують по 25 літрів”.

Сучасний “Маз” має економніший двигун, потужніше шасі та більшу комплектацію. “Автомобіль покращений. Німецькі двигун та коробка передач значно потужніші. Водночас компактніша кабіна у порівняні з нещодавно закупленими сміттєвозами", – зазначив головний інженер підприємства Юрій Мисливченко.

Сміттєвоз курсуватиме центральною частиною міста

Щоб автомобіль міг повноцінно виконувати обсяг робіт, комунальники планують провести тендер та закупити 200 нових контейнерів європейського зразка. 800 таких контейнерів вже є у Хмельницькому.

Новий сміттєвоз збиратиме сміття за тимчасовим маршрутом “Заготзерно-Центр”. “Поки немає контейнерів, маршрут тимчасовий. Такого автомобіля в нас ще не було, тому його треба випробувати, – говорить Владислав Валерійович. – Проте до кінця року на нього повинен бути і постійний маршрут, і облаштовані майданчики з контейнерами”.

Сміттєвози, які вже мають близько 20 років, комунальники планують поступово виводити з експлуатації. Тому вже наступного року у “Спецкомунтрансі” хочуть закупити ще одного спецавтомобіля.

Читайте також

Серпень 17, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів