Вкрав три мішки пшениці? Можеш сісти за грати на три роки!

0

Віньковецький районний суд розглянув справу стосовно мешканця району, якого своїм рішенням ледь не кинули за грати на три роки.

Обвинувачений в залі суду зізнався у скоєній крадіжці та розповів, що того дня він приїхав у гості до сватів. Коли сваха з донькою кудись пішли, він заліз до веранди, звідки взяв мішок зерна озимої пшениці та відніс його до сусідки, промінявши 40 кілограм озимої на пляшку горілки. «Бо хотів випити, а грошей не було», – заявив підсудний.
 
Та пити одразу не став. Залишив горілку в садку під яблунею, а сам вернувся до будинку, де взяв ще один мішок зерна та відніс його до дерева, біля якого залишив пляшку. Потім виніс із веранди третій мішок пшениці та знову поміняв у сусідки на пляшку оковитої.  Тоді й повернувся у садок, випив та заснув. Коли вночі прокинувся, то горілки та мішка з пшеницею не було, і де вони ділись, чоловік не знає. Через кілька днів він повернув сватам три мішки пшениці.  
 
Утім, рішенням суду чоловіка вирішили покарати позбавленням волі на три роки! Щоправда, за грати не кинули, а дали іспитовий термін – один рік. Якщо за цей час він ще щось накоїть, тоді, вочевидь, і піде виправлятися в колонію.

Читайте також

Червень 19, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів